Bestuur

bestuur@regiogooi.nl

copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif
Wouter Groen Tim Sterk Jurgen van Achterbergh
Voorzitter 06-48188213 Secretaris Penningmeester
wouter@regiogooi.nl tim@regiogooi.nl jurgen@regiogooi.nl
 bestuur@regiogooi.nl  bestuur@regiogooi.nl penningmeester@regiogooi.nl
copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif copy-logo_drijvend_s.gif
Yura Gerritssen Wessel de Vries David Roda
Activiteiten coördinator trainingscoördinator Groepsondersteuning
yura@regiogooi.nl trainers@regiogooi.nl david@regiogooi.nl