Scouting Academy

Voor algemene vragen en opmerkingen: scoutingacademy@regiogooi.nl.

CIMG4196 Martin scoutingacademylogo
Leon Vos Martin ten Brink Linda Westendorp
Praktijkcoach Praktijkcoach Trainingscoördinator
leon@regiogooi.nl martin@regiogooi.nl linda@regiogooi.nl
 
scoutingacademylogo scoutingacademylogo scoutingacademylogo
Bart Audenaert Marieke Roodhart Silvia Cornelissen
Trainer Trainer Trainer
Bart@regiogooi.nl Marieke@regiogooi.nl Silvia@regiogooi.nl
scoutingacademylogo scoutingacademylogo scoutingacademylogo
Margot van der Horst Miranda Heinsman vacant
Trainer Trainer Trainer
Margot@regiogooi.nl Miranda@regiogooi.nl vacature@regiogooi.nl