Admiraliteit 10 – vechtplassen

admiraliteit10@regiogooi.nl

admiraliteit 10 admiraliteit 10 admiraliteit 10
Bertus Heus Margreet Wisse-Hartsuyker Ronald Frank
voorzitter Secretaris Penningmeester
bertus@regiogooi.nl margreet@regiogooi.nl ronald@regiogooi.nl
 
admiraliteit 10 admiraliteit 10 admiraliteit 10
Ronald Frank Gerard van der Nat Mark van de Belt
Voorzitter Nautische Commissie Voorzitter Nautische Commissie Technische commissie
Ronald@regiogooi.nl Gerard@regiogooi.nl Mark@regiogooi.nl
admiraliteit 10 admiraliteit 10 admiraliteit 10
Michiel Doude van Troostwijk Frits Versvelt Karel van Olmen
beheerder Kampeerterrein beheerder Kampeerterrein afgevaardigde regiobestuur
Michiel@regiogooi.nl Frits@regiogooi.nl karel@regiogooi.nl